Dhunuan me mjete të forta një qytetar në Durrës, bien në pranga dy shtetas

Durrësi

Dhunuan me mjete të forta një qytetar në Durrës, bien në pranga dy shtetas

Më: 26 shtator 2021 Në ora: 13:58

Policia e Durrësit ka vendosur në pranga dy persona, mesditën e sotme. Burimet bëjnë me dije se personat e vendosur në pranga, akuzohen për dhunë ndaj një personi.

Sipas raportimeve, B.H., dhe A.H., pas një konfliktii çasti, kanë goditur me mjete të forta personin me inicialet E.P.

Policia dhe grupi hetimor vijojnë hetimet për të zbardhur ngjarjen.

Njoftimi i Policisë:

Goditën me mjete të forta pas një konflikti të çastit nje shtetas, shoqërohen dy autorët e dyshuar të ngjarjes.

Në lagjen Nr.18 Durrës, dyshohet se pas një konflikti të çastit shtetasit B.H., dhe A.H., kanë goditur me mjete të forta shtetasin E.P., i cili ndodhet nën kujdesin e mjekëve.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat