Dhunoi me sende të forta në kokë kunatin, arrestohet 42-vjeçari

Durrësi

Dhunoi me sende të forta në kokë kunatin, arrestohet 42-vjeçari

Më: 10 tetor 2021 Në ora: 09:22
Foto ilustrim

Nje 42-vjecar ka rene ne pranga pasi akuzohet se ka dhunuar nje 52-vjecar. Ngjarja ndodhi ne Hamallaj. Burime zyrtare nga policia bene me dije se pas hekurave per “Dhuna në familje”, shtetasi me inicialet M.A., 42 vjeç, banues në Hamallaj te Durresit.

Ky shtetas më datë 07.10.2021 rreth orës 16:00 në Hamallaj, ka goditur me sende të forta në kokë, kunatin e tij, shtetasin B.M., 52 vjeç, banues në Hamallaj.

Nga Specialistët e Sektorit të Qarkullimit Rrugor në DVP Durrës u arrestua për veprën penale “Drejtimi i automjetit në mënyrë të parregullt”, shtetasi G.S., 37 vjeç, banues në Vlorë, pasi u kap duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur.

Materialet kaluan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës për veprime të mëtejshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat