E rëndë në Durrës/ 60-vjeçari gjendet pa shenja jete në banesë

Durrësi

E rëndë në Durrës/ 60-vjeçari gjendet pa shenja jete në banesë

Më: 21 dhjetor 2021 Në ora: 09:23
Foto ilustrim

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në qytetin e Durrësit,  rreth orës 08:50, në lagjen nr. 5.

Një 60-vjeçar i identifikuar me inicialet A.K., është gjetur pa shenja jete nga familjarët e tij në banesë.

Ai dyshohet të jetë vetëvarur. Mbetet e paqartë përse ka marrë aktin ekstrem.

Grupi hetimor po vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat