Dhunë ndaj grave dhe motrës, policia arreston 4 persona në Durrës/ Vihet në pranga edhe një 41-vjeçar

Durrësi

Dhunë ndaj grave dhe motrës, policia arreston 4 persona në Durrës/ Vihet në pranga edhe një 41-vjeçar

Më: 4 janar 2022 Në ora: 12:06
Foto ilustrim

Katër persona janë vënë nën prangat e policisë në Durrës, pasi ushtruan dhunë në familje, ndërsa një 41-vjeçar u arrestua në flagrancë pasi u kap duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur.

Sipas njoftimit të bërë nga policia mësohet se në pranga u vunë shtetasit:

A. D., 60 vjeç, banues në Durrës, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

A. M., 52 vjeç, banues në Durrës, pasi ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

A. Ll., 50 vjeç, banues në Durrës, pasi ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj motrës së tij.

B. F., 47 vjeç, banues në Durrës, pasi ka ushtruar dhunë fizike e psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

Specialistët e Qarkullimit Rrugor arrestuan në flagrancë shtetasin F. Ç., 41 vjeç, banues në Durrës, pasi u kap nga shërbimet e Policisë duke drejtuar automjetin në gjëndje të dehur.

Materialet i kaluan në Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat