Operacion i pazakontë në Durrës! 16-vjeçari porosit me postë kanabis anglez, kapet nga policia sapo merr pakot

Durrësi

Operacion i pazakontë në Durrës! 16-vjeçari porosit me postë kanabis anglez, kapet nga policia sapo merr pakot

Më: 17 gusht 2022 Në ora: 17:45
Foto ilustrim

Një operacion i pazakontë është kryer ditën e sotme në plazhin e Durrësit, ku Policia e Shtetit në bashkëpunim me postën Shqiptare dhe autoritetet angleze goditën një rast të shitjes së kanabisit.

Gazetarja Anila Hoxha bën të ditur për “Top Channel”, se një 16-vjeçar me inicialet D.SH., është kapur nga policia, e cila qëndroi në pritje të të dyshuarit derisa ai u paraqit në postë për të marrë pakot.

Autoritetet angleze bashkëpunuan me Policinë e Shtetit dhe arritën të identifikonin dhe kapnin 16-vjeçarin, që do të merrte dy pako me kanabis të cilësisë së lartë, nga shteti anglez.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat