E rëndë në Durrës/ 22-vjeçari humb kontrollin e mjetit dhe përplaset, dyshohet se pësoi atak kardiak

Durrësi

E rëndë në Durrës/ 22-vjeçari humb kontrollin e mjetit dhe përplaset, dyshohet se pësoi atak kardiak

Më: 22 qershor 2024 Në ora: 21:31
Foto ilustrim

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në qytetin e Durrësit sot.

Teksa raportohet se një 22-vjeçar ka ndërruar jetë pranë zonës së njohur si ura e Dajlanit.

Dyshohet se 22-vjeçari përpara se të përplaset ka pësuar një atak kardiak dhe më pas ka humbur kontrollin mbi drejtimin e mjetit.

Sakaq, policia ka mbërritur në vendngjarje për të hetuar shkaqet dhe dinamikën e aksidentit.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat