Pamjet tronditëse/ Erërat e forta godasin Poloninë

Evropë

Pamjet tronditëse/ Erërat e forta godasin Poloninë

Më: 17 shkurt 2022 Në ora: 19:04
Pamje nga Polonia

Shteti i Polonisë u godit sot nga stuhi të forta që kanë shkaktuar shumë probleme.

Përkundër faktit që në Kosovë po mbretëron mot shumë i mirë në muajin që jemi, në pjesë të tjera të Europës duket se është përkeqësuar.

Disa pamje që vijnë nga qytetit Krakov në Poloni tregojnë disa erëra të forta.

Shikoni videon më poshtë:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat