Shpërthime në Belgorod, pa viktima

Evropë

Shpërthime në Belgorod, pa viktima

Nga: H.O. Më: 2 maj 2022 Në ora: 08:00
Ilustrim

Dy shpërthime të forta ndodhën në orët e para të së hënës në Belgorod, një qytet rus në veri të Ukrainës, tha guvernatori i tij.

"Sipas shtabit operativ, nuk ka dëme apo shkatërrime. Nuk ka pasur viktima," tha guvernatori Vyacheslav Gladkov në Telegram.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat