Kjo është arma që po shkatërron rusët

Evropë

Kjo është arma që po shkatërron rusët

Nga: A.ZH Më: 25 qershor 2022 Në ora: 08:24
Pamje nga lufta në Ukrainë

Po vazhdojnë edhe sot luftimet në Ukrainë.

Në një postim në Facebook, ushtria ukrainase, ka bërë të ditur se si po i shkatërron pushtuesit rusë, përcjell Bota sot.

“Instalimet e artilerisë vetëlëvizëse "#Caesar" ditë e natë shkatërrojnë pushtuesit rusë në frontin lindor të Ukrainës.

Image
Pamje nga lufta në Ukrainë

Së bashku do të fitojmë! Lavdi Ukrainës!”, shkruhet në postimin e ushtrisë së Ukrainës./BS

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat