10 filmat romantikë dhe që mund të shihni me partnerin/en tuaj

Filma

10 filmat romantikë dhe që mund të shihni me partnerin/en tuaj

Më: 21 mars 2021 Në ora: 15:14
Foto ilustrim

Nëse nuk dini si t’i kaloni mbrëmjet e fundjavës me partnerin në shtëpi për shkak të orarit të pandemisë, epo ne kemi një zgjidhje për ju.

Këtu më poshtë keni filmat më të ndjekur të cilët janë romantik por dhe tërheqës:

Hollywood

Twice Upon a Time

Someone Has to Die

Bitter Daisies

Tidelands

Valeria

Dark Desire

Unstoppable

Ingobernable

Marvel’s Luke Cage

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat