Monika Lubonja rrëfehet për puthjet në filma: Paragjykimi ka qenë i tëmerrshëm

Filma

Monika Lubonja rrëfehet për puthjet në filma: Paragjykimi ka qenë i tëmerrshëm

Më: 6 tetor 2021 Në ora: 22:20
Monika Lubonja

Në Big Brother VIP kanë filluar bisedat e gjata mes konkurrentëve dhe në këto biseda si gjithmonë ka të pathëna.

Monika Lubonja po i tregonte disa konkurrentëve të tjerë rreth prapaskenave të puthjeve.

Operatori Mihal Rama na thotë, bëni një puthje, se ne kishim vetëm përqafim. Okej pranuam po nuk e dinim çfarë do ndodhte. Bëhej shumë e madhe kjo gjë, sa mblidhej gjithë ekipi i Kinostudios aty të shikonte sikur çdo ndodhte.
Bëmë nja 3-4 dubla. Atëherë ka qenë paragjykim i tëmerrshëm, tani kur më thonë puthe atë më duket shumë qesharake. Unë tani e quaj mediokritet të flasësh për dy njerëz që puthen.

Paloma, ndërkohë replikon

Hyn te gjendja shpirtërore. Të gjithë kanë dëshirë ta dinë gjendjen shpirtërore të Monikës, apo të Elhaidit për shembull. Gjithë bota i ka këto, hyjnë te lajmet rozë.

Monika gjithashtu tregon se realizimet më të mira pas viteve 90′ i duken : Vdekja e Kalit, Dasma e Sakos Vitet 2000.

Nëse akoma nuk jeni në dijeni, po ju prezantojmë me personazhet VIP, tanimë konkurrentë për çmimin e madh të “vëllait të madh”.

Ilir Shaqiri

Sheila Haxhiraj

Donald Veshaj

Paloma

Elhaid Cufi

Beniada Jakic

Sabiani

Semi Jaupaj

Granit Cana

Kledi Hysa

Arjola Demiri

Fifi

Ardit Cuni

Monika Lubonja

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat