Netflix publikon versionin korean të “La Casa de Papel”

Filma

Netflix publikon versionin korean të “La Casa de Papel”

Më: 18 janar 2022 Në ora: 16:53
Money Heist: Korea - Join Economic Area

Money Heist: Korea - Join Economic Area, ky është titulli i versionit të ri. Traileri fillon me Profesorin – portretizuar nga Yoo Ji-tae (Kur dashuria ime lulëzon) – që planifikon një grabitje.

Ai qëndron përpara një muri me disa maska tradicionale koreane dhe maskën ikonike të origjinalit spanjoll të Salvador Dali.

Ai shtrin dorën për të zgjedhur njërën dhe kamera lëviz përpara kështu shikuesit nuk mund të shohin se cilën zgjedh.

Kamera më pas kalon për të zbuluar Seon Woojin (portretizuar nga Kim Yunjin), kreu i ekipit të negociatave, i cili në një dhomë.

Traileri përfundon me zbulimin e secilit anëtar të grabitjes dhe emrat e tyre të koduar.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat