Nga muaji i ardhshëm, Netflix largon 29 filma dhe një shfaqje televizive

Filma

Nga muaji i ardhshëm, Netflix largon 29 filma dhe një shfaqje televizive

Më: 20 janar 2022 Në ora: 15:11
Netflix

Netflix ka publikuar listën e projekteve filmike që do të hiqen nga shërbimi i transmetimit duke filluar nga 1 shkurti.

Këtë muaj, lista është mjaft e shkurtër, por përfshin 30 tituj gjithsej.

Largohen më 1 shkurt

Await Further Instructions

Grown Ups

Largohen më 8 shkurt

Polaroid

Leaving Feb. 9

Hitler — A Career

Largohet më 19 shkurt

Good Time

Largohet më 15 shkurt

Studio 54

Largohet më 16 shkurt

Drunk Parents

Largohet më 20 shkurt

Being Elmo: A Puppeteer’s Journey

Largohet më 25 shkurt

No Escape

Largohet më 26 shkurt

Edge of Seventeen

Largohen më 28 shkurt

Border Security: America’s Front Line: Season 2 (TV Show)

Chocolat

Dances With Wolves

The Darkest Hour

Fool’s Gold

Here Comes the Boom

The Interview

Labyrinth

Law Abiding Citizen

Mars Attacks!

Observe and Report

Rain Man

Sabrina

Sex Drive

Something Borrowed

Soul Surfer

Step Brothers

Terminator 2: Judgment Day

Total Recall

We Were Soldiers

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat