Sezoni i fundit i “Peaky Blinders” në qershor transmetohet në Netflix

Filma

Sezoni i fundit i “Peaky Blinders” në qershor transmetohet në Netflix

Më: 10 mars 2022 Në ora: 16:37
Peaky Blinders

Sezoni i gjashtë dhe i fundit i serialit “Peaky Blinders”, do të vjen me transmetin në Netflix, në qershor.

Sipas Variety, seriali do të jetë në transmetim më 10 qershor.

Sezoni i fundit i shfaqjes do të transmetohet pa një personazh, sepse teze Polly, e cila u luajt nga Helen McRory e cila vdiq tragjikisht nga kanceri prillin e kaluar.

“Unë mendoj se ky është kulmi i serialit që shpresojmë të përmirësohet me sezonin e kaluar dhe që e bën atë më të fundit më të pasurin dhe më të thellën që mundemi, pjesërisht për shkak të të gjitha ngjarjeve pandemike që ndodhin në botë dhe, natyrisht, humbja vërtet e trishtueshme McCrory-t”, ka thënë Murphy.

“Unë mendoj se i gjithë seriali është me të vërtetë në nderim të saj, prania e saj dhe prania e saj ndihet ende shumë në serial, dhe është pjesë e rrugëtimit të Tommy-t në sezon. Do të jetë ndryshe pa të, e dini. Thjesht nuk do të jetë njësoj.”, ka shtuar tutje ajo.

Gjithashtu ajo tha se ky sezon do të jetë gjithashtu në përputhje me kujtime rreth saj.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat