Publikohen detaje nga sezoni i katërt i “Emily in Paris”

Filma

Publikohen detaje nga sezoni i katërt i “Emily in Paris”

Më: 10 qershor 2023 Në ora: 11:07
Emily in Paris

Sezoni i tretë u shfaq premierë në dhjetor 2022 ndërsa sezoni i katërt i “Emily in Paris” do të publikohet këtë vit ose vitin e ardhshëm.

Seriali mori një rinovim me dy sezone për një sezon të tretë dhe të katërt në janar 2022, pak pasi sezoni i dytë u shfaq premierë në Netflix në dhjetor 2021. Edhe pse seriali nuk u pëlqye shumë nga kritikët, ishte një komedi romantike e preferuar nga fansat. Ndërsa fansat parashikojnë se çfarë do të ndodhë më pas pas asaj finale të sezonit të tretë mahnitës, ne zbulojmë më shumë në sezonin e katërt.

Sezoni i parë i “Emily in Paris” u publikua në tetor 2020, dhe sezoni i dytë dhe i tretë u publikuan në dhjetor dy vjet më vonë. Prisnim që sezoni i katërt të ndiqte shembullin dhe gjithashtu të dilte në fund të vitit 2023 përpara lajmeve për vonesat e prodhimit për shkak të grevës së shkrimtarëve. Data e publikimit do të varet nga afati kohor i xhirimeve dhe nëse sezoni i fundit nuk fillon deri në fund të vitit 2023 ose potencialisht edhe në fillim të 2024, ne nuk do të shohim episode të reja deri në pranverën e vitit 2024. Tani që prodhimi është zyrtarisht E vonuar për shkak të grevës së shkrimtarëve, të gjitha gjasat janë që sezoni i ri të zhvendoset në 2024.

A është Emily në sezonin 4 të Parisit sezoni i fundit?

Netflix nuk ka njoftuar se ky do të jetë sezoni i fundit. Megjithatë, meqë disa fansa janë lodhur nga rinovimi i dy sezoneve që po filmohen së bashku, kjo mund të nënkuptojë se ky është sezoni i fundit. Por shumë seriale të tjera origjinale të Netflix kanë marrë rinovime për dy sezone ose sezone të njëpasnjëshme dhe kanë vazhduar të filmohen.

Çfarë mund të ndodhë në sezonin e katërt?

Në momentet e fundit të sezonit të tretë, Camille e lë Gabrielin në altar dhe zbulon paktin që ajo dhe Emily bënë. Papritur dalin në dritë ndjenjat e Emilit dhe Gabrielit për njëra-tjetrën, të cilat vazhdojnë t’i shmangen. Alfie gjithashtu largohet nga Emily, duke mos dashur të jetë zgjedhja e saj e dytë.

Kur Emily dhe Gabriel diskutojnë sinqerisht ndjenjat e tyre për njëri-tjetrin pas dasmës, Gabriel trondit Emily se Camila është shtatzënë. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat