Rally Albania ngre siparin në Tiranë

Formula 1

Rally Albania ngre siparin në Tiranë

Më: 9 qershor 2024 Në ora: 15:15
Pamje

Gjithçka gati për spektakël! Ka startuar ceremonia hapëse e Rally Albania 2024.

Gjithçka ka nisur nga kryeqyteti, ku të gjithë pjesëmarrësit do të udhëtojnë nga Tirana drejt Qeparos.

Adrenalinë dhe emocione, Rally Albania ndez nesër motorrët për aventurën e gjatë shqiptare

“Startuam me ceremoninë hapëse të Rally Albania 2024! Përpara na presin aventura të paimagjinueshme në rrugët e baltës!”, shkruan Rally Albania në Instagram.

Kujtojmë që ky do të jetë një event madhështor dhe emocionues i cili do të zgjasë deri më 15 qershor.

Pjesëmarrësit dhe adhuruesit e udhëtimit në baltë do të provojnë aventura të ndryshme përgjatë Shqipërisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat