Në garderobën e pranverës duhet se s’bën një xhaketë si kjo! - Bota Sot
E mërkurë, 20 shkurt 2019
  • Në garderobën e pranverës duhet se s’bën një xhaketë si kjo!

    Stinës së ftohtë po i vjen fundi dhe duke qenë se pranvera është në prag, duhet menduar për garderobën e re. Çfarë ju duhet më shumë se të tjerat është vetëm një xhaketë.

    Por si do të duket xhaketa e kësaj pranvere? Nëse ende nuk ju ka rënë në sy trendet që po bëjnë namin në Instagram, ua themi ne.

    Xhaketë lëkure me shumë ngjyra, sipas humorit tuaj! Do të dukeni chic dhe të veshur shtrenjtë.

1 / 7
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test