Printi i luledeles, printi që po bën namin këtë verë! - Bota Sot
E enjte, 17 tetor 2019
  • Printi i luledeles, printi që po bën namin këtë verë!

    Printi i luledeles do të jetë kryefjala e veshjeve këtë sezon veror.

    Mund ta gjeni në fustane, funde apo rrobabanjo, dhe gjithë veshja juaj do të duket jo vetëm e lezetshme por edhe në një hap me kohën.

1 / 7