Kur meshkujt pozojnë si femrat, ca imazhe që provokojnë… - Bota Sot
E mërkurë, 16 tetor 2019
 • Kur meshkujt pozojnë si femrat, ca imazhe që provokojnë…

  Ata janë thjesht meshkuj dhe pjesa më e madhe, heteroseksualë.

  Por në këto imazhe që gjeni në galeri, do të shihni anën femërore të pozave mashkullore.

  Janë një mori djemsh e burrash që kanë pozuar për këto foto klishè dhe pamjet po bëjnë xhiron e botës.

  E mes këtyre fotove ka disa që i hasim shpesh të bëra nga femra në të njëjat pozicione, imazhe ku ato ekspozojnë hiret e tyre.

  Por pozat e njëjta nga meshkuj, zor se ngjallin dëshirë dhe kërshëri për të shijuar hire!

1 / 11