Këto janë fotot më të bukura të martesës për 2017 - Bota Sot
E martë, 16 tetor 2018
  • Këto janë fotot më të bukura të martesës për 2017

    Dita e martesës për shumëkë ëshë ëndërr, në mos dita më e rëndësishme në jetë.

    Gjithçka mëtohet të shkojë në mënyrë të përsosur, dhe shumë persona përkujdesen që një moment i paharrueshëm si martesa të shoqërohet me ndonjë detaj që e bën unik.

    E ku ka më bukur se sa kujtimet të të vijnë përmes fotografive, përmes shkrepjeve aq kreative dhe mahnitëse, saqë e bëjnë këtë ditë jo vetëm të veçantë, por edhe përrallore.

     Mund t’i shihni disa nga fotografitë më të bukura të martesave të vitit të lamë pas:

1 / 11
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat