Artisti kthen njerëzit në karaktere mahnitëse - Bota Sot
E hënë, 22 tetor 2018
  • Artisti kthen njerëzit në karaktere mahnitëse

    Çfarë kanë të përbashkët artistët Robert DeJesus dhe Lance Phan?

    Të dy i kthejnë njerëzit në karaktere të mahnitshme. Derisa DeJesus bën karikatura, Phan krijon portrete që janë shumë të ngjashme me Pixar.

    Imazhet duken kaq të vërteta saqë mund të gaboni dhe të mendoni se janë nga një film i animuar.

1 / 10
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat