Kultura indiane përmes fotografive - Bota Sot
E premte, 14 dhjetor 2018
  • Kultura indiane përmes fotografive

    Magdalena Bagrianow është një fotografe e pa varur që e dashuron kulturën Indiane.

    Ajo tash e sa kohë fotografon njerëz të ndryshëm, të cilët shprehin emocione të ndryshme dhe mbi të gjitha kulturën e tyre të bukur.

1 / 8
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test