Formacionet zyrtare Barcelona - Alaves

Futboll

Formacionet zyrtare Barcelona - Alaves

Më: 12 nëntor 2023 Në ora: 16:07
Formacionet

Formacionet zyrtare Barcelona - Alaves!

Barcelona do të ndeshet në shtëpi sot në orën 16:15 kundër Alaves.

Katalanasit e drejtuar nga Xavi kërkojnë vetëm fitoren në sfidën e sotme pasi ndryshe Girona dhe Real Madrid do të vazhdojnë shkëputjen e tyre.

Aktualisht, Barcelona ndodhet në vendin e tretë me 27 pikë dhe është 5 pikë larg Realit të vendit të dytë, ndërsa nga kreu që ndodhet Girona ndodhen 7 pikë larg./

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat