Real Madridi mund të financojë transferimin e Mbappes dhe Haalandit në verë

Futboll

Real Madridi mund të financojë transferimin e Mbappes dhe Haalandit në verë

Më: 23 nëntor 2023 Në ora: 20:23
Kylian Mbappe dhe Erling Haaland

Mediumi spanjoll, AS ka lëshuar “bombën”.

Sipas tyre, Real Madridi ka mundësi të financojë transferimin e Kylian Mbappe dhe Erling Haaland në verë.

Kylian Mbappe ka qenë dëshirë e kahmotshme e “Los Blancos”, të cilët tani po tërhiqen edhe nga Erling Haaland që po tregon performanca të shkëlqyeshme.

Mbetet të shihet se çfarë do të ndodh deri në verën e vitit të ardhshëm.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat