Felix flet për lojtarin Szoboszlai

Futboll

Felix flet për lojtarin Szoboszlai

Më: 7 dhjetor 2023 Në ora: 20:58
Szoboszlai

Sulmuesi i Barcelonës, Joao Felix e ka pranuar se është një simpatizues i Dominik Szoboszlai.

Portugezi ka shprehur dëshirën që të luante në të ardhmen me Liverpool.

“Më pëlqen loja e tij", ka thënë ai. 

Felix është i huazuar te Barça nga Atletico Madrid për këtë sezon dhe pritet që përfundimisht të nënshkruajë me katalanasit.

Ndërsa kapiteni i Hungarisë, Szoboszlai iu bashkua Liverpoolit verën e kaluar nga RB Leipzig.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat