Këto janë ndeshjet çerekfinale në FA Cup, dy super përballje

Futboll

Këto janë ndeshjet çerekfinale në FA Cup, dy super përballje

Më: 29 shkurt 2024 Në ora: 08:10
Foto ilustrim

Janë konfirmuar ndeshjet çerekfinale në kuadër të Kupës FA

Nga katër përballjet, dy prej tyre do të jenë duele spektakolare.

Manchester United do të përballet me Liverpoolin, ndërsa Manchester City me Newcastle.

Në dy përballjet tjera takohen Wolves-Coventry dhe Chelsea-Leicester City.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat