Kush më kë do të takohet në gjysmëfinale të Champions League?

Futboll

Kush më kë do të takohet në gjysmëfinale të Champions League?

Nga: K.G. Më: 17 prill 2024 Në ora: 23:50
Pamje nga ndeshja Manchester City - Real

Skuadrat më të mira në gjysmëfinale të Champions League në futboll.

Asnjë skuadër italiane e angleze nuk ka arritur në mesin e katër më të mirave.

Në gjysmëfinale do të kemi përballjen mes PSG e Dortmundit apo mes francezëve dhe gjermanëve. 

Në gjysmëfinalen tjetër përballen gjigantët Real Madridi dhe Bayern Munihu.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat