Lojtarët e Kombëtares grumbullohen për të ndjekur Spanjën, tifozët i kritikojnë: Çfarë po shohin këta?! Të gjithë në telefona

Futboll

Lojtarët e Kombëtares grumbullohen për të ndjekur Spanjën, tifozët i kritikojnë: Çfarë po shohin këta?! Të gjithë në telefona

Më: 20 qershor 2024 Në ora: 23:48
Lojtarët e Kombëtares

Lojtarët e Kombëtares grumbullohen për të ndjekur Spanjën, tifozët i kritikojnë: Çfarë po shohin këta?! Të gjithë në telefona!

Spanja luajti me Italinë duke fituar 1 me 0, atë që ishte ndeshja e dytë për të dyja përfaqësueset në grupin B.

Ky takim kishte interes të madh për Kombëtaren e Shqipërisë, që mund të thuhet se i gëzohet fitores së iberikëve.

Të gjithë po e ndiqnin ndeshjen, ndërsa FSHF shpërndau pamjet.

Tifozët nuk mund të mos kapnin detajet, teksa disa tifozë qëndronin me telefonë në duar. Kjo është dhe arsyeja përse morën kritika të shumta përmes rrjeteve sociale.

Fitorja e Spanjës ndihmon shumë Shqipërinë në rrugën drejt kualifikimit. Kujtojmë se ndeshja e fundit në grup me Spanjën luhet më 24 qershor në Dyseldorf.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat