Moti për ditën e sotme

Kosova

Moti për ditën e sotme

Më: 10 prill 2024 Në ora: 07:03
Foto ilustrim

Për të mërkurën në Kosovë parashikohet të mbajë mot me diell dhe shumë i ngrohtë.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri në 10 gradë Celsius.

Ndërsa ato maksimale prej 26 deri në 28 gradë.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 12-26 km/h.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat