ShSKUK: Vdes Mihrije Qubreli, infermiere e pensionuar në Klinikën e Otorinolaringologjisë

Kosova

ShSKUK: Vdes Mihrije Qubreli, infermiere e pensionuar në Klinikën e Otorinolaringologjisë

Më: 10 prill 2024 Në ora: 15:04
Mihrije Qubreli

Shërbimi Spitalor Klinik Universitar i Kosovës ka njoftuar se infermierja e pensionuar në Klinikën e Otorinolaringologjisë, Mihrije Qubreli, ka vdekur sot.

“Me keqardhje pranuam lajmin për vdekjen e  infermieres së pensionuar në Klinikën e Otorinolaringologjisë, znj. Mihrije Qubreli.

Ajo për dekada të tëra punoi dhe kontribuoi në këtë klinikë, duke qenë pranë dhe në shërbim të pacientëve.

Ngushëllime familjes dhe kolegëve!”, ka shkruar SHSKUK.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat