1300 gjoba trafiku dje në Kosovë

Kosova

1300 gjoba trafiku dje në Kosovë

Më: 23 qershor 2024 Në ora: 09:28
Foto ilustrim

Në Kosovë në 24 orët e fundit janë shqiptuar 1 mijë e 300 gjoba trafiku.

Kështu raporton Policia e Kosovës.

Ndërkaq janë regjistruar dhe dy aksidente me fatalitet, 24 më të lënduar dhe 33 me dëme materiale.

Po ashtu gjashtë persona janë arrestuar e katër të tjerë janë dërguar në mbajtje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat