Vetplagoset një person në Viti

Kronikë e zezë

Vetplagoset një person në Viti

Më: 12 qershor 2024 Në ora: 11:07
Foto ilustrim

Një person është vetplagosur me një pushkë ajrore në Viti. Rasti ka ndodhur të martën rreth orës 12:20 ka njoftuar policia.

“Është raportuar se i dyshuari mashkull në garazhin e shtëpisë së tij ishte vetplagosur me një pushkë ajrore. I dyshuari nga familjarët e tij është dërguar për tretman mjekësor dhe pas tretmanit mjekësor është liruar në shtëpi”, thuhet në njoftimin e policisë.

Në vendin e ngjarjes është gjetur dhe sekuestruar një pushkë ajrore dhe një kuti me municion.

Me vendim të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat