Policia konfiskon marihuanë në një objekt në Istrog

Kronikë e zezë

Policia konfiskon marihuanë në një objekt në Istrog

Më: 13 qershor 2024 Në ora: 09:31
Foto ilustrim

Është shënuar një rast i posedimit të substancave narkotike në Istog.

Policia njofton se në një objekt ka gjetur dhe konfiskuar maruhuanë.

Rasti që ka ndodhur më 11 qershor, është në procedurë hetimore.

“Raportohet se gjatë një kontrolle rutinë në hapësirat e një objekti, është gjetur dhe konfiskuar 7.00 gr substancë të dyshuar narkotike të llojit marihuanë. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori kujdestar, rasti në procedurë hetimore”, thuhet në raportin e PK-së.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat