Arrestohet një person në Leposaviq

Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Leposaviq

Më: 16 qershor 2024 Në ora: 08:58
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Leposaviq, pasi që i njëjti kishte kaluar ilegalish kufirin.

Kështu ka njoftuar policia përmes raportit 24 orësh.

“Është shoqëruar në stacionin policore i dyshuari mashkull kosovar, pasi që i njëjti kishte kaluar kufirin ilegalisht nga Serbia për në Republikën e Kosovës.

Me vendim të prokurorit pas intervistimit i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, ka njoftuar policia.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat