Gjendjet pa shenja jete një 57-vjeçar në Durrës

Kronikë e zezë

Gjendjet pa shenja jete një 57-vjeçar në Durrës

Më: 17 qershor 2024 Në ora: 21:55
Ilustrim

Gjendjet pa shenja jete një 57-vjeçar në Durrës

Një person ka humbur jetën në rrethana ende të paqarta në Durrës.

Bëhet e ditur se burri i moshës 57 vjeçare është rrëzuar dhe ka humbur jetën te parkingu i autobusëve atje.

Policia ka bërë të ditur se paraprakisht dyshohet se vdekja ka ardhur për shkaqe natyrale, pasi nuk janë konstatuar shenja dhune.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat