Zhduket një burrë në Pejë

Kronikë e zezë

Zhduket një burrë në Pejë

Më: 18 qershor 2024 Në ora: 09:36
Foto ilustrim

Një rast i zhdukjes së një personi është raportuar në Pejë. Rasti u raportua rreth orës 17:20 nga një burrë kosovar, i cili njoftoi autoritetet për zhdukjen e një burri tjetër kosovar.

Sipas informatave të para, ankuesi ka kontaktuar menjëherë policinë pasi kishte humbur çdo kontakt me viktimën.

Detajet lidhur me rrethanat e zhdukjes nuk janë ende të qarta, por policia dhe prokuroria janë vënë në dijeni për rastin dhe kanë nisur hetimet.

“Ankuesi mashkull kosovar ka raportuar rastin e lartcekur lidhur me viktimën mashkull kosovar. Lidhur me rastin është njoftuar prokurori”, ka njoftuar policia.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat