Digjet një veturë në autostradën Prishtinë-Prizren

Kronikë e zezë

Digjet një veturë në autostradën Prishtinë-Prizren

Më: 19 qershor 2024 Në ora: 07:20
Foto nga vendi i ngjarjes

Një veturë është djegur sot në orët e hershme të mëngjesit në autostradën Prishtinë-Prizren.

Vetura është djegur rreth orës 03:00.

Media ka kontaktuar me Policinë e Kosovës dhe do t’ju mbajë të informuar. 

Detaje tjera priten të japen gjatë ditës.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat