Zhduket një vajzë në Prishtinë

Kronikë e zezë

Zhduket një vajzë në Prishtinë

Më: 22 qershor 2024 Në ora: 08:38
Foto ilustrim

Një vajzë është zhdukur në Prishtinë, në rrugën “Vëllezërit Fazliu”, që nga 17 qershori i këtij viti.

Nëna e saj ishte ajo që ka raportuar rastin në polici.

“Me 21.06.2024 ankuesja femër kosovare, ka raportuar se vajza e saj, ka dalë nga shtëpia dhe nuk dihet asgjë për vendndodhjen e saj.

Rasti nën hetime”, thuhet në raportin e policisë.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat