Bashkim Murtezi zgjidhet kryetar i Alternativës në Kumanovë

Kumanova

Bashkim Murtezi zgjidhet kryetar i Alternativës në Kumanovë

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 10:12
Kuvendi

 Bashkim Murtezi u zgjodh kryetar i Alternativës në Kumanovë deri në kongresin e partisë.

Njoftimi:

Në Kuvendin e degës të mbajtur me datë 27.11.2021, prej shumicës së kuvendarëve, Bashkim Murtezi u zgjodh kryetar i Alternativës në Kumanovë deri në kongresin e partisë.

Përndryshe, Bashkim Murtezi ka qenë kryetar i nëndegës së Alternativës në Lagjen e trimave si dhe shef shtabi në zgjedhjet parlamentare të mbajtura në vitin 2020.

Bashkim Murtezi është njohës i mirë i rrethanave ekonomike-politike.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat