Në Kumanovë, sulmohet fizikisht një 29-vjeçar nga dy persona

Kumanova

Në Kumanovë, sulmohet fizikisht një 29-vjeçar nga dy persona

Më: 16 janar 2022 Në ora: 18:13
Foto ilustrim

Një 29-vjeçar nga Kumanova ka raportuar herët në mëngjes se është sulmuar fizikisht në një restorant nga dy persona.

“Me datë 16.01.2022 në ora 04:00 M.S. (29) nga Kumanova ka raportuar se rreth orës 03:00 në një restorant në Kumanovë, pas një debati të mëparshëm verbal është sulmuar fizikisht nga L.G. dhe një person tjetër”, njoftojnë nga MPB.

Nga atje shtojnë se rasti është duke u zbardhur.

Derisa hetimet po vazhdojnë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat