Sulmohet fizikisht një punonjës i NP “Pastrim dhe Gjelbërim” në Kumanovë

Kumanova

Sulmohet fizikisht një punonjës i NP “Pastrim dhe Gjelbërim” në Kumanovë

Më: 21 shkurt 2022 Në ora: 14:47
Foto ilustrim

Tre persona kanë sulmuar fizikisht një punonjës të ndërmarrjes NP “Pastrim dhe Gjelbërim”, njoftojnë nga SPB-Kumanovë.

Rasti është denoncuar në polici nga një koleg i punëtorit.

“Punonjësi ka lajmëruar se në Deponinë e qytetit “Krasta” kolegu i tij D.M. (46) nga Kumanova është sulmuar fizikisht nga M.XH. (22), S.J. (51) dhe N.J. (50) me një mjet të fortë dhe metalik”, thonë nga policia.

Nga SPB-Kumanovë shtojnë se janë duke punuar për zbardhjen e rastit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Më të lexuarat
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat