Reagon i riu që u godit nga polici thotë se aty shihet fundi i rrahjes që kishte filluar dy orë më parë

Lajme

Reagon i riu që u godit nga polici thotë se aty shihet fundi i rrahjes që kishte filluar dy orë më parë

Më: 30 janar 2021 Në ora: 08:27
Leotrim Rama

18-vjeçari që u keqtrajtua nga polici në një video-incizimin që është bërë viral ka reaguar përmes Facebook-ut.

Leotrim Rama ka thënë se ngjarja në stacionin e policisë ku është goditur nga polici Haris Kelmendi ka ndodhur në vitin 2018.

Ai ka thënë se në video-incizim shihet fundi i rrahjes që sipas tij kishte filluar 2 orë më parë nga policët.

“Pra, siç shihet ne kete video 10-15 sekondëshe keqtrajtimi, malltretimi, dhuna psiqike dhe fizike ketu ka qene fundi i rrahjes sime 2 oreshe nga te gjith policet e ndrrimit te asaj nate”, ka shkruar ai në Facebook. 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat