Detaje dhe fotografi nga aksidenti në Galicë të Vushtrrisë

Lajme

Detaje dhe fotografi nga aksidenti në Galicë të Vushtrrisë

Nga: N. Sh. Më: 2 prill 2024 Në ora: 17:12
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident i rëndë ka ndodhur dje në fshatin Galicë të Vushtrrisë.

Nga ky aksident ka mbetur i lënduar rëndë ngasësi i veturës.

Për këtë rast ka folur Avni Zahiti zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e Mitrovicës.

“Aksident trafiku me lëndime rreth orës 18:27, është raportuar se në fshatin Galicë të Vushtrrisë, ka ndodhur një aksident trafiku me lëndime e përfshirë një veturë civile me targa vendore”, tha ai.

Tutje Zahiti bëri të ditur se i lënduari është dërguar për tretman mjekësor.

Image
Pamje nga vendi i ngjarjes
Image
Pamje nga vendi i ngjarjes
Image
Pamje nga vendi i ngjarjes
Image
Pamje nga vendi i ngjarjes

 

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat