Një burrë përdorë dhunë ndaj një gruaje dhe kërcënon një tjetër në një parking në Prishtinë

Lajme

Një burrë përdorë dhunë ndaj një gruaje dhe kërcënon një tjetër në një parking në Prishtinë

Më: 24 prill 2024 Në ora: 16:59
Pamje nga vendi i ngjarjes

Gjatë ditës së sotme, një qytetar ka përdorur dhunën ndaj një gruaje dhe ka kërcënuar një tjetër në vendparkim që ndodhet prapa sheshit “Zahir Pajatiti” në Prishtinë.

E gjithë ngjarja ka ndodhur para orës 13:00.

Në pamje shihet se si është zhvilluar e tërë ngjarja.

Mediai i ka dërguar pyetje policisë për të ditur më shumë rreth këtij rasti, por deri në publikimin e këtij lajmi nuk kanë kthyer përgjigje.

commentFirst article
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat