Arrestohet një person në Hoçë

Kronikë e zezë

Arrestohet një person në Hoçë

Më: 12 qershor 2016 Në ora: 13:43
Arrestohet një person

Policia e Kosovës (PK) ka arrestuar një person në fshatin Hoçë.


Sipas Policisë i dyshuar bashkë me shoqëruesin kanë penguar zyrtarët policorë që t’i nënshtrohet kontrollit. “Tek i dyshuari është gjetur dhe konfiskuar një pistoletë me pesë copë fishekë të kalibrit të panjohur. Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje”, është thënë në njoftimin e PK-së.
 

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat