Çiftet që pinë së bashku, kanë marrëdhënie më të qëndrueshme

Life style

Çiftet që pinë së bashku, kanë marrëdhënie më të qëndrueshme

Më: 27 dhjetor 2020 Në ora: 23:36
Foto ilustrim

Para se të filloni, duhet të mbani mend se nuk ka të bëjë me të qenit të alkoolizuar dhe të dehur çdo ditë. Pirja në shoqëri ose gjatë javës është një praktikë që bashkon çiftet.

Disa gota verë të kuqe në bashkëjetesë, ose disa birra, ndihmojnë çiftet që të bisedojnë pa ndrojtje, bëhen më të hapur për atë që jetojnë dhe çfarë duan.

Sondazhet kanë treguar rezultate të habitshme kur u pyetën se kur ata kanë më shumë kënaqësi me partnerin e tyre dhe shumica dërrmuese kanë thënë se kur pinë (pa tejkaluar) ata kënaqen me intimitetin dhe pasionin.

Burrat dhe gratë gëzojnë një marrëdhënie të këndshme. Edhe nëse kjo nuk bëhet çdo ditë, ai bëhet një rast i veçantë, një atmosferë ideale për të forcuar marrëdhënien. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat