Nuk do ta besoni cila është pyetja më e shpeshtë që njerëzit i bëjnë astrologes Susan Miller

Life style

Nuk do ta besoni cila është pyetja më e shpeshtë që njerëzit i bëjnë astrologes Susan Miller

Më: 6 mars 2021 Në ora: 07:26
Susan Miller

Astrologia me famë botërore do të shfaqet këtë pasdite në një intervistë ekskluzive me Skype për Evi Reçin.

Do të bëjë parashikimin e yjeve në përgjithësi, për situatën e zgjedhjeve në veçanti (që thotë se do të ketë shumë debate) dhe mes të tjerash ka treguar edhe detaje interesante për veten.

Si për shembull: Cila është pyetja më e shpeshtë që i bëjnë?

“A mund të bëj unë fëmijë?”, kjo është pyetja që merr më së shumti astrologia amerikane.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat