Stili i rrugës

Life style

Stili i rrugës

Më: 15 qershor 2021 Në ora: 17:58
Ilustrim

Këmishat, sandalet apo shapkat e zeza me gisht e platform, kapelet e kashtës, fustani ngjyrë ushtarake, ai gjatë e i lirshëm, fustani i lehtë më pika- këtë verë, ka frymëzim plot nga stili i rrugës!

E kemi thënë tashmë se pas pandemisë, ka një shpërthim ngjyrash e hareje.

E ato mund të gjenden jo vetëm tel bluzat, fundet e fustanet, por edhe tek pantallonat- të gëzueshme e me motive floreale, të tilla duket do të shohim plot këtë sezon.

Ja disa prej veshjeve më “in” të momentit:

Image
Stili i rrugës
Image
Stili i rrugës
Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat