A mund ta gjeni për 5 sekonda emojin?

Life style

A mund ta gjeni për 5 sekonda emojin?

Më: 25 tetor 2021 Në ora: 12:28
Foto ilustrim

Sfidat vizuale janë një mënyrë e shkëlqyeshme për të vënë në provë shkathtësinë dhe shikimin tuaj. Sidoqoftë, ato nuk janë aq të lehta sa duken, pasi duhet të skanoni imazhin për të pasur sukses.

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar të argëtoheni ose të ushtroni trurin tuaj, cila është mënyrë më e mirë për t’u përqëndruar në detaje të vogla sesa me një test?

A mund ta gjeni për 5 sekonda emojin që mban lotët nga e qeshura?

Nëse nuk arritët ta gjeni brenda 5 sekondave, rezultatin e keni më poshtë.

Image
Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat