Horoskopi për ditën e shtunë, 27 Nëntor 2021

Life style

Horoskopi për ditën e shtunë, 27 Nëntor 2021

Më: 27 nëntor 2021 Në ora: 06:02
Ilustrim

Dashi: Në dashuri jeni pak nervoz, mos u mërzisni pa shkak. Në punë ka ardhur koha që të planifikoni të ndiqni disa kurse rifreskuese.

Demi: Në dashuri, çdo ndërlikim mund të zgjidhet sot. Nga ana tjetër në punë propozime të reja janë rrugës.

Binjakët: Dita e sotme për ndjenjat është paksa e ndrydhur, vëmendje! Në punë, megjithatë, jeni mjaft nervoz, ju rekomandoj të keni kujdes.

Gaforrja: Kujdes nga keqkuptimet në dashuri. Në punë nuk përjashtohen diskutime të karakterit praktik.

Luani: E shtuna interesante për takimet me Hënën në shenjë. Në punë dëshironi të kompensoni kohën e humbur.

Virgjëresha: Takime të veçanta në horizont me Venusin dhe një Hënë të favorshme. Nga ana tjetër në punë duhet të balanconi të ardhurat dhe shpenzimet.

Peshorja: Në dashuri sot më në fund mund të gjeni pak qetësi. Në punë nëse keni pasur probleme, duhet t’i zgjidhni me qetësi dhe gjakftohtësi.

Akrepi: Ditë e bukur për ndjenjat me një Hënë të favorshme. Në punë mbani sytë hapur, vullneti juaj i mirë mund të keqkuptohet.

Shigjetari: Në dashuri ka një tension të vogël. Nga ana tjetër, në punë Hëna po ndikon dhe po ju bën nervoz.

Bricjapi: Ditë e bukur për zemrën me Hënën dhe Venusin në një pozicion të volitshëm. Nga ana tjetër në punë nuk do mungojnë kënaqësitë.

Ujori: Sot ka një rikuperim të mirë për ndjenjat. Në punë, nga ana tjetër, mos bëni hapin më të gjatë.

Peshqit: Në dashuri sot mund të jeni më dyshues se zakonisht. Në punë janë të mundshme diskutimet me shenjën e Binjakëve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat